Rychlé informace

19. června 2011
Ve Fotogalerii přibyly obrázky z utkání straší přípravky s dívkami Zbrojovky Brno.
Ve složce VIDEA najdete góly z utkání s týmem Vrchoviny.
"B" mužstvo v posledním zápase remizovalo s týmem Moutnice. Podrobnosti zde
V Přípravě starší přípravky infornace o přátelském utkání s dívkami Zbrojovky Brno.
V Aktualitách mladší přípravky najdete zhodnocení sezóny trenérem Šanderou.
V Anketách můžete hlasovat pro nejlepšího hráče utkání s týmem Vrchoviny.
18. června 2011
"A" tým se po domácím vítězství na celkem SFK Vrchovina stal vítězem moravskoslezská divize D. Podrobnosti zde.
12. června 2011
"A" tým veze všechny body po vysokém vítězství v Uherském Brodě. Podrobnosti zde.
Dorost vysoko prohrál ve Veverské Bitýšce. Podrobnosti zde.
11. června 2011
Ani poslední zápas žákovských týmů nepřinesl nic nového S mužstvy Veverské Bitýšky Starší žáci prohráli a mladší žáci naopak zvítězili.
8. června 2011
V Aktualitách starší přípravky najdete informace o ukončení sezóny.

Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009

TOPlist
Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice město Rosice
Palackého 177, Tetčice obec Tetčice
Medkova 6, Brno ENORM, a.s.
Palackého 28, Tetčice OMNITECH spol s.r.o.
Tyršova 75, Rosice KOVOVÝROBA MAREK A SYN s.r.o.
skupina ČEZ skupina ČEZ
Hybešova 320, Rosice ESET, s.r.o.
Geografické informační systémy, projekce a služby v oblasti elektro, geodetické práce ADITIS
ELMO
Rosická 100, Tetčice RUSÍN & spol. spol. s r.o.
Jamborova 49, Brno ELMOZ, a.s.
Roman Dvořáček, V Hájku 21, Oslavany Dvořáček, zahrada na klíč
Brno, Tuřanka 115 MON-ING BRNO, s. r. o.
Mlýnská 13, Brno ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.

Diváků: 420

Sestava Rosice: Gruber - Vítámvás, Čoupek, Pekáč, Urbánek - Oprchal (82´ Nagy), Pšikal (87´ Novák), Dufek Selinger - Malata, Šustr (90´ Komárek).
Sestava Vrchovina: Skryja Petr (46´ Vítek) - Kalicha, Skryja Jakub, Smetana, Burian - Šandera (53´ Josífek), Wolker, Kolařík (65´ Polnický), Skalník Michal - Buchta, Skalník Kamil.

Do zápasu nastupovali domáci hráči s vědomím, že mají šanci na vítězství v letošním ročníku soutěže; toto však nebylo zcela v jejich rukou, protože museli čekat na výsledek utkání Otrokovic. Utkání začalo ve svižném tempu a již v 6´ se oba soupeři dostali do nebezpečné šance. Postupně ale začali přebírat aktivitu hosté. Hráli kombinačněji než domácí a získali mírnou územní převahu. Díky přesnějším přihrávkám se dostávali do okolí domácí šestnáctky, ale do vyložené šance se nedostali; zakončovali většinou střelami z dálky nebo se pokoušeli o centry do šestnáctky mezi brankoviště a značku penalty. Domácí hráli nepřesně a snažili se spíše o rychlé protiútoky nebo brejky. Svoji snahu zvýšli až v poslední desetiminutovace poločasu a vytěžili z ní vedoucí branku, když ve 40´ zakončil Šustr po předchozí kombinaci v šestnáctce hostí.
Díky mírnému dešti před druhým poločasem trávník navlhl a kombinace i pohyb hráčů byl složitější. Hosté opět více kombinovali, ale již nebyl tak znatetný rozdíl oproti domácím jako v prvním poločase. Snažili se hrát více před brankou domácích a více otevřeli obranu. Z toho domácí podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany, které buď nebezpečně zakončili nebo alespoň vytěžili stadardní situace. Bohužel se jim nedařilo vstřelit další branku. Ta padla až v 85´ po hrubé chybě brankáře hostí Vítka (střídal do druhého poločasu), který s míčem u nohy mimo šestnáctku upadl před napadajícím Šustrem a osamocený Šustr doběhl s míčem až do prázdé branky. Poté již domácí utkání pouze dohrávali a po jeho skončení netrpělivě čekali na zprávy z Blanska.

6´ - rychlé akce na obou stranách, nejprve domácí Dufek po přihrávce Malaty nedosáhl v šestnáctce na míč, který mu z nohy sebral P.Skryja, následně po centru z pavé strany zakončoval hostující M.Skalník ze šestnáctky hlavou nad;
10´- po dalším centru z prava nedoskočil na míč na hranici brankoviště hostující Šandera;
26´- rychlý průnik hostí po levé straně do šestnáctky a po zákroku Vítámváse mohla být nařízena penalta;
27´- Malata zachytil před šestnáctkou hostí rozehrávku obrany, ale jeho pohotová střela trefila pouze záda obránce a skončila mimo branky;
40´- Dufek zavedl po pravé straně míč do šestnáctky hostí a po dvvou dalších přihrávkách se míč dostal k Šustrovi, který se uvolnil a s přehledem zakončil - 1 : 0;
43´- Oprchal vystřelil z hranice šestnáctky a jeho tvrdou střelu směřující pod břevno branář vyrazil;
49´- hostující M.Skalník nebezpečně vystřelil z 22 m, Gruber vyrazil;
51´- Šustrův přímý kop z 28 m končí v náručí vystřídavšího Vítka;
52´- Burianova (Vrchovina) střela z 20 m končí nad brankou;
56´- Pšikal pronikl z levé strany do šestnáctky a jeho střela z úhlu trefila pouze kolena Vítka;
61´- po "lobu" přes obránce utekl v šestnáctce hostí Šustrovi míč od nohy a Vítek jej stačil sebrat ze země;
76´- po rohu hostí se odražený míč dostal na hranici šestnáctky domácích k vyběhnuvšímu brankáři Vítkovi a jeho střela skončila nad brankou - byla to zajímavá taktika hostí, když na rozehrávku rohového kopu se Vítek vydal poprvé již v 55´;
79´- přímý kop z 25 m zahrál Malata pěknou umístěnou střelou k pravé tyči, ale Vítek ještě hezčím zákrokem vyrazil na roh;
85´- u levé postranní čáry pokutového území, mimo ni, si zpracovával míč Vítek, kterého napadal Šustr. Vítek na mokrém terénu uklouzl, Šustr mu míč vzal a doběhl s ním do opuštěné branky - 2 : 0;
90´- konec utkání bez nastavení;
90´+ 5´ - výsledek utkání Blansko - Otrokovice - 0 : 0.